Ceļojums uz Kurzemes sirdi – LIEPĀJA!

13. Aug, 2020 14. Aug, 2020

Ceļojuma cena

EUR85.00

Kurzemes sirds – Liepāja!
Rīga – Jaunpils – Durbe – Karosta – Liepāja – Pāvilosta – Jūrkalne – Alsunga – Kuldīga – Mazsālijas – Rīga

1.diena

Izbraukšana no Rīgas 08:00

9:30 Mūsu Kurzemes celojumu sāksim ar viesošanos Jaunpilī, senā pils glabā noslēpumus un vēstures notikumu virkni. Kopā ar pils mūku un kalponi iepazīsim bruņinieku pils vēsturi, galminieku darbus un nedarbus…

12:30 Latvijā radīts – ciemos Durbes veltēs, piecas produktu līnijas – ievārījumus, kompotus, dārzeņu salātus, marinējumus un augļu – ogu vīnus. Daudzveidīgās baudījumu. Informatīva degustācija Durbes veltēs

14:30 Karostas cietums sācis darboties pirms vairāk kā 100 gadiem, tas ir vienīgais tūristiem atvērtais militārais cietums Eiropā. Cietums, no kura neviens nekad nav izbēdzis, piedalīsimies ekskursijā ar šova elementiem, ievērojot disciplīnu piedalīsimies ierindas mācībā, iespējams, ka tiksiet ievietots kamerā….

15:30 Karosta ir pilsēta pilsētā, kas ar savdabīgo šarmu pārsteigs ikvienu, apskatīsim arī augstāko kupolceltni Baltijā – Sv. Nikolaja pareizticīgo jūras katedrāli, kas ir viens no Karostas simboliem. Dievnams tapis bez atbalsta kolonnām, viss tā smagums balstās tikai uz sienām.

Liepājas iepazīšana gides pavadībā:
Liepāja, pilsēta pie jūras, vai zināt kas ir Liepājas dzintars?
Vai esat redzējuši koku, no kura plūst mūzika? Šim sešus metrus augstajam kokam, kas veidots no četriem tūkstošiem metāla stienīšu, ir īsta Liepājas roka sirds. Iepazīsim ievērojamākos Liepājas tūrisma apskates objektus!

19:00 Iekārtošanās naktsmītnē.
Hostel Pērlītes Liepājas centrs pie jūras, nakstmītne atrodas 400m attālumā no brīvdabas koncertestrādes “Pūt vējiņi”, 5min attālumā no jūras, naktsmītnē pieejama koplietošanas virtuve.
Kopīga vakarēšana jūras krastā – brīvs vakars Liepājā.

2.diena

9:00 izbraukšana uz Pāvilostu

9:50 “Pāvilosta vienkārši ir jābauda! Jāsajūt jūras enerģija, jāklausās vēju šalkā, jāizbauda miers un maģiskā Pāvilostas vide.”  – brīvais laiks nesteidzīgai pastaigai

11:20 Jūrkalnes stāvkrasts – no 20 metru augstās krasta kraujas uz pludmali ved speciāli veidotas kāpnes. Tās vairākkārt ir atjaunotas, jo spēcīgu vētru laikā krasts ievērojami atkāpjas — tieši pie Jūrkalnes novērojama vislielākā krasta erozija Latvijā.

12:30 Iepazīsim Suitus! Tā kā Alsunga kopšs neatminamiem laikiem ir bijusi vēsturiskā Suitu garīgais, administratīvais un ekonomiskais centrs, iepazīšanos ar suitiem vislabāk sākt tieši šeit, pie senās Alsungas pils mūriem.

13:30 -14:30 Pusdienu pauze Spēlmaņkrogā – Bukstiņu biezputra ar kūpinātas gaļas zosti, dārzeņu salāti, saldā ķiļķēnu zupa, rūgušpiens/kefīrs, zaļumu avota ūdens, pašcepta suitu skābmaize, sviests un sklandrausis.
(pusdienu pauze – papildus izmaksas 6,50 euro rezervējam iepriekš vai pēc pašu izvēles pasūtot ēdienu no ēdienkartes )

15:00 Kuldīga – iepazīsim to kopā ar vietējo gidi

18:00 – 19:30 Gunjaka degustācija Mazsālijās
Kas tas ir un no kā tas top?  Mazsālijās ir briežu dārzs, cienastam varam paņemt līdz kādu maizes donu un burkānus, dīķos aug karpas, foreles,līdakas un līņi, pat vēži un aplokā mīt mežacūkas.

Ierašanās Rīgā ~23:00

Vēlaties uzzināt vairāk?
Ievadiet savu kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies.




Cenā ietilpst

Programmā minētās ekskursijas, ieejas maksas, maltīti Karostā un kārtīgas pusdienas „Zvanītājos” Rucavā, t.sk. iekļauts:
* Jaunpils pils apskate vietējo gidu pavadībā,
* Durbes veltes – degustācija,
* Karostas un Liepājas apskate vietējā gida pavadībā,
* Karostas cietuma apmeklējums ar realitātes uzvedumu,
* Mielasts cietuma teritorijā,
* Alungas ekskursija ar vietējo gidu un ieeja pilī,
* Kuldīgas ekskursija ar vietējo gidu,
* Degustācija Mazsālijās,
* Braucienu ar komfortablu autobusu,
* Nakšņošana Hostel Pērlītes Liepājā 2-3-vietīgos numuros.


Cenā neietilpst

Pusdienu pauze Spēlmaņkrogā – Bukstiņu biezputra ar kūpinātas gaļas zosti, dārzeņu salāti, saldā ķiļķēnu zupa, rūgušpiens/kefīrs, zaļumu avota ūdens, pašcepta suitu skābmaize, sviests un sklandrausis.
(pusdienu pauze – papildus izmaksas 6,50 euro rezervējam iepriekš vai pēc pašu izvēles pasūtot ēdienu no ēdienkartes )

Vakariņas/brokastis/uzkodas atelpas brīžiem