Fēru salas maija svētkos!

30. Apr, 2020 4. Mai, 2020

Ceļojuma cena

EUR749

FĒRU SALAS MAIJA SVĒTKOS!

Fēru salas kā ceļojuma galamērķi var ieteikt ikvienam neskartas dabas cienītājam! Galvenais iemesls, kāpēc apmeklēt Fēru salas, protams, ir daba. Nesabojāta, tīra, mežonīga. Ziemeļatlantijas okeāna nesaudzīgajiem vējiem un nepārtaukti mainīgajiem laika apstākļiem pakļauta, tā neliks vilties nevienam dramatisku ainavu cienītājam. Un vienalga, vai dosieties pārgājienā kājām, vai no kuģa klāja apskatīsiet stāvās, nepieejamās klintis, dabas skati neliks vilties. Arī izvēlotuies ceļot ar autotransportu, ceļojums būs aizraujoš, jo arhipelāgā ir  lieliskas kvalitātes ceļi un tuneļi, kas savstarpēji savieno lielāko daļu no salām.

Arhipelāgu veido 18 vulkāniskas izcelsmes salas (17 no tām ir apdzīvotas), kas atrodas Atlantijas okeāna ziemeļu daļā, siltās Golfa straumes vidū, gandrīz vienādā attālumā no Islandes un Skotijas un nedaudz tālāk no Norvēģijas krastiem. Fēru salas ir iecienīts galamērķis putnu vērotājiem, jo te ligzdo viena no lielākajām alku kolonijām un pati ievērojamākā vētrasputnu saime pasaulē.

Te var izbraukt selgā, lai satiktu vaļus un delfīnus. Te var ar mugursomu plecos, apskatīt salu pēc salas, kāpjot pakalnu virsotnēs, nolaižoties zaļas, sulīgas zāles klātās ielejās. Tikai retums, kur skatam pavīd velēnu jumtiem klāti mājokļi. Te var vērot kādu no ūdenskritumiem, kas, nekad neapstājoties, krīt tieši okeānā. Te var nestedzīgi gaidīt, kad pašķirsies migla, lai ieraudzītu kādu vēl neredzētu, satriecošu ainavu.

Šīs dramatiskās ainavas liek apzināties cilvēka niecību varenās dabas priekšā.

Tiešais lidojums

Lidojums ar Atlantic Airways, aviobiļetes cena 399€

30.aprīlis Rīga – Vagara: 22:20 – 23:00

04.maijs Vagara – Rīga: 19:20 – 00:05 (+1)

Ceļojuma komplekts

– Cena par lidojumu, transfēru un 4 naktīm 4* viesnīcā Foroyar divvietīgā istabā ar brokastīm. Viesnīca atrodas apmēram 2 km attālumā no Fēru salu galvaspilsētas un Nolsoy fjorda, uz kuriem no viesnīcas logiem paveras brīnišķīgs skats. Viesnīcas jumts ir apaudzēts ar zāli un tai blakus ganās aitas. Līdz tuvākajai autobusa pieturai jāiet vien 5 min

Vēlaties uzzināt vairāk?
Ievadiet savu kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies.