Islande

17. Mai, 2023 21. Mai, 2023

Ceļojuma cena

EUR799

Piecu dienu ekskursiju laikā iepazīsimies ar Reikjavīkas ievērojamākajiem apskates objektiem, uzzināsim par vikingu pirmajiem ceļiem uz Uguns un ledus zemi, apmeklēsim visskaistākos salas ūdenskritumus – Hraunfossar un Barnfossar, izbraukāsim slaveno Zelta apli un fotokamerās ķersim varenā Strokkur izvirdumu. Vietējo kultūru iepazīsim arī caur garšas kārpiņām tradicionālā islandiešu restorānā. Dienvidos lūkosim vulkānus Heklu un Eyjafjallajökull un ļausimies elpu aizraujošo ūdenskritumu Skógafoss un Sejellandfoss spēkam. Ceļojumu noslēgsim ar relaksētu atpūtu Zilajā lagūnā, peldoties siltajā un minerāliem bagātajā ūdenī melnu lavas lauku vidū. Pārpasaulīgas sajūtas pārņemti atgriezīsimies mājās.

Šis ceļojums piemērots visiem, kas mīl iespaidīgus dabas skatus, neskartas un neparastas vietas. Patiks tiem, kurus saista mītiskās sāgas un nostāsti par vikingiem, visiem, kurus nebaida mainīgi laikapstākļi un kurus “uzlādē vēja un saules enerģija”. Vulkāni, zemestrīces, geizeri, ģeotermālie avoti un dažviet redzamā „mēness ainava” valdzina pat lielāko daļu pasaules valstis apceļojušos tūristus.

Rezervējot ceļojuma komplektu līdz 15. novembrim, dāvanā Reikjavīkas pilsētas ekskursija 45 EUR vērtībā!

Visas ekskursijas pamatā tiek organizētas krievu valodā, bet mūsu gide pārvalda arī angļu valodu un priecāsies atbildēt uz ceļotāju neskaidrajiem jautājumiem.

 

Ir iespēja pieteikties tikai lidojumam 369 eur apmērā.

  Vēlaties uzzināt vairāk?
  Ievadiet savu kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies.
  Cenā ietilpst

  • lidojums
  • transfērs
  • četras naktis trīs zvaigžņu viesnīcā Klettur, divvietīgā istabā ar kontinentālajām brokastīm
  • par papildus samaksu: četru zvaigžņu viesnīcā Grandi by Center Hotels (80 eur)

  Cenā neietilpst

  • gidētas dienas ekskursijas latviešu un angļu valodās (no 45-165 eur)
  • papildus ēdienreizes