Korsika Lieldienās!

11. Apr, 2020 15. Apr, 2020

Ceļojuma cena

EUR649

KORSIKA LIELDIENĀS

Ceļojums KORSIKA LIELDIENĀS ir piemērots patiesiem dabas un satriecoši skaistu ainavu mīļiem. Visiem, kam patīk kājām doties uz kādu no 67 vēsturiskajiem dženoviešu sargtorņiem, kas apjož salas klinšainos krastus. Ikvienu sajusmina makijas krūmāju rūgtenā smarža jau tūlīt izkāpjot no lidmašīnas Korsikā.

Noslēgtā, lepnā Korsika ir kalnainākā Vidusjūras sala. Kā robots jūras ezis tā slejas ārā no Vidusjūras siltajiem ūdeņiem. Korsika nav īsti franciska, jo pievienojusies Francijas republikai tikai deviņpadsmitā gadsimta vidū, bet tajā pat laikā devusi Francijai tās dižāko vadoni Napoleonu Bonapartu. Korsika arī nav līdz galam dienvidnieciska, jo, peldoties tirkīza zaļuma ūdeņos, skatiem paveras robotas un sniegotas kalnu virsotnes. Šī trešā lielākā Vidusjūras sala ir tās mežonīgākā, dabiskākā un patiesākā daļa un ceļojums KORSIKA LIELDIENĀS ļaus iepazīt šīs salas daucpusīgo dabu!

Tiešais lidojums

Aviobiļetes cena 379€

11.aprīlis Rīga – Bastija: 05:05 – 07:15

15.aprīlis Bastija – Rīga: 01:15 – 05:15

Ceļojuma komplekts: 649€

– Cena par lidojumu, transfēru un 3 naktīm 3* viesnīcā Best Western Bastia Centre divvietīgā istabā ar brokastīm. Viesnīca atrodas Bastijas pilsētā, pakalnā, apmēram 1 km attālumā no pilsētas centra.

Ekskursijas

Ceļojuma laikā ir iespēja izvēlēties, kādu no piedāvātajām ekskursijām (ludzu, iepriekš precizēt ekskursiju cxenas):

  1. Bastijas pilsētas ekskursija – Bastija (Bastia) ir Ziemeļkorsikas galvaspilsēta, lielākā Francijas osta Vidusjūrā pēc pasažieru skaita, Korsikas itāliskākās daļas galvaspilsēta un daudzējādā ziņā pirmā vieta, ko ceļotāji Korsikā ierauga, jo tieši Bastija atrodas vistuvāk Itālijas krastiem – Toskānas arhipelāgs un Kapraias sala labi saredzami pāri jūrai. Bastija ir mūžīgā Dienvidkorsikas galvaspilsētas Adžaksio sāncense. Kamēr Adžaksio labprātāk pieņēma franču kultūru un valodu, Bastija skatījās pāri Tirēnu jūrai uz Elbas salu un Toskānu Itālijā, no kurienes cēlusies korsikāņu valoda un arī iezīmes Bastijas arhitektūrā.

  2. Kalvi un Balaņas ciemati – Kalvi (Calvi) ir Korsikas brīvdienu galvaspilsēta. Grande Plage pludmali droši varētu noturēt par kādu tropisko salu galamērķi, ja vien fonā nevīdētu Kalvi citadele un cietoksnis kā arī lielie SNCM prāmji, kas šeit ierodas no Marseļas un Nicas.

  3. Kapkorsas pussalas ekskursija – Kapkorsas (Cap Corse) pussala ir kā Korsikas rādītājpirksts, kas norāda uz ziemeļiem, uz Franciju. Kapkorsu lielākoties klāj smaržīgi makijas krūmāji (maquis) un klinšaini pakalni, no kuriem paveras skats uz Vidusjūru un pussalas austrumu daļā uz Itālijai piederošajām Kapraijas un Elbas salām.

  4. Ekskursija uz Bonifačio

Vēlaties uzzināt vairāk?
Ievadiet savu kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies.