Lieldienas Tulūzā, Francija!

9. Apr, 2020 14. Apr, 2020

Ceļojuma cena

EUR369

Lieldienas Tulūzā ļaus atpūsties un iepazīt ceturto lielākā Francijas pilsētu. Tulūza atrodas Francijas dienvidrietumos. Tulūzu dēvē par rozā pilsētu – rozā ķieģeļiem viduslaikos būvētā vēsturiskā centra dēļ. Vēl Tulūzu devē par vijolīšu pilsētu. Maigo ziediņu, kas ir pilsētas simbols, te audzē milzīgos daudzumos. No tā gatavo smaržas, krēmus, liķieri, medu, saldumus, kā arī pasniedz sacukurotu.

Vidējā gaisa temperatūra: ap 16C dienā, ap 6C naktī, lietus iespējamība ~ 50% Laika starpība ar Latviju: 1 stunda.

Divi no pilsētai piederošajiem objektiem ir iekļauti UNESCO pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Sansernēna bazilika – viens no nozīmīgākajiem pieturas punktiem svētceļojumā uz Santjago de Kompostellu un 240 km garais Midi jeb Dienvidu kanāls, kas savieno Vidusjūru ar Atlantijas okeānu.

Lieldienas Tulūzā ir piemērots ceļojums gan kultūras cienītājiem, gan siltās pavasara saules medniekiem. Par ceļojumu bus apmierināt visi, kam patīk Francijas senās pilsētas – valsts bagātās vēstures liecinieces. Tas patiks arī tiem, kuri interesējas par franču kultūru, ēdieniem un vīnu, Francijas laukiem, kā arī bagātas valsts rūpniecības flagmaņiem – pasaules lielāko pasažieru lidmašīnu ražošanu.

Pilsētā atrodas viena no vecākajām valsts universitātēm, kā arī tā ir Francijas kosmosa, biotehnoloģiskās rūpniecības un aviācijas centrs ar Airbus galveno mītni.

Tiešais lidojums

Aviobiļetes cena 369€

09.aprīlis Rīga – Tulūza: 08:50 – 11:30

14.aprīlis Tulūza – Rīga: 00:15 – 04:40

Ceļojuma komplekts Nr. 1

Ceļojuma komplekts ar 3* viesnīcu: cena 599€

Cena par lidojumu, transfēru un 4 naktīm 3* viesnīcā Grand Hotel d’Orleans divvietīgā istabā ar brokastīm. Viesnīca atrodas netālu no pilsētas centra galvenajiem apskates objektiem (~1-2km)

Ceļojuma komplekts Nr. 2

Ceļojuma komplekts ar 4* viesnīcu: cena 649€

Cena par lidojumu, transfēru un 4 naktīm 4* viesnīcā Best Western Hotel Innes Toulouse Centre divvietīgā istabā ar brokastīm. Viesnīca atrodas netālu no pilsētas centra galvenajiem apskates objektiem (~1-2km)

Ekskursijas

Ceļojuma laikā ir par papildus samaksu izvēlēties, kādu no sagatavotajām ekskursijām (lūdzu, informējiet par interesējošajām ekskursijām):

  1. Tulūzas pilsētas ekskursija – Tulūzas pilsētas ekskursijas laikā apskatīsim ievērības cienīgākos pilsētas objektus. Ekskursijas ilgums~ 4 stundas
  2. Ekskursija uz Albī un Cordes-sur-ciel –

    Ekskursijas pirmajā daļā apskatīsim episkopālo Albī pilsētu, kas 2010. gadā tika iekļauta UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā kā viens no 802 unikāliem pasaules kultūras objektiem. Apskatīsim Sv. Cecīla katedrāli, kas ir dienvidgotikas stila meistardarbs un uzbūvēta 13.-15. gs., bijušo Bīskapa pili – tagad Berbie pili, Veco tiltu un Tarnas upes krastus. Pēc pusdienām dosimies uz Cordes –sur –ciel – 1222. gadā uzbūvētu nocietinātu mazpilsētu.

    Tulūzas grāfs to būvēja kā sargtorni stāva pakalna virsotnē, un tā līdz mūsdienām saglabājusi daudz ko no savas slavenās viduslaiku pagātnes. Te apskatīsim gotikas stilā būvētas ēkas, nocietinātus vārtus un tālus skatus pāri ielejai. Ekskursijas noslēgumā iegriezīsimies Gaillac vīna darītavā, lai degustētu vietējos ražojumus. Ekskursijas ilgums ~8 stundas

  3. Ekskursija uz Airbus ražotni – Airbus ražotnes apmeklējuma laikā vispirms detalizēti uzzināsim par pasaulē lielākās pasažieru lidmašīnas A380 ražošanu, bet pēc tam mums pastāstīs un parādīs, kā top militārā četrmotoru transportlidmašīna A400M. Svarīgi: Lai varētu ieiet rūpnīcas teritorijā, nepieciešama PASE! Pēdējais pieteikšanās datums – 27.03.2020! Kopējais ekskursijas ilgums ~4 stundas, ekskursijas laiks pašā rūpnīcā 1.5 stundas.

  4. Ekskursija uz Karkasonu – Ekskursijas pirmajā daļā izstaigāsim Karkasonas pilsētas centrālo daļu gida pavadībā, lai iejustos tās 2500 gadus ilgajā pastāvēšanas vēsturē un apskatītu tās ievērojamākos objektus, īpašu vērību pievēršot viduslaikos uzbūvētajam nocietinājumam, kas 1997. gadā tika iekļauts UNESCO Pasaulvēsturiskā mantojuma sarakstā. Pēc pusdienām tiks dots brīvais laiks. Ekskursijas ilgums~8 stundas

  5. Ekskursija pa Gaskoņu – Ekskursijas sākumā apmeklēsim tipisku gaskoņu ciematu Montaut-les-creneaux, bet pēc pusdienām izpētīsim Gaskoņas vēsturisko galvaspilsētu Ošī. Tās ievērojamākie apskates objekti ir renesanses stilā būvētā Sv. Marijas katedrāle, 14.gs. cietums, D’Artanjana statuja un pilsētas centrālās daļas vēsturiskie kvartāli. Ekskursijas noslēgumā paredzēta apstāšanās armanjaka un floka ražotnē un to degustācija. Ekskursijas ilgums ~8 stundas

Vēlaties uzzināt vairāk?
Ievadiet savu kontaktinformāciju un mēs ar Jums sazināsimies.