Azoru salas 18. novembra brīvdienās

15. Nov, 2019 18. Nov, 2019

Kāpēc Azoru salas ?

Azoru salas ir tūrisma gardēžu iekārots maršruts, kas nav viegli sasniedzams un tādēļ – jo vērtīgāks. Visas 9 salas ir pārpilnas ar bagātīgu zaļumu, klusiem, dzidriem ūdeņiem, daudzkrāsainiem ziediem un augstiem kalniem. Salas atrodas Atlantijas okeāna vidū – pusceļā starp Portugāli un Ameriku. Ezeri un kalni, meži, dabas un atpūtas parki, aizsargājamās dabas ainavas, endēmiskā flora un fauna, aizsargājamās ekosistēmas – tas viss padara Azoru salas par pasaules dabas mīļotāju iekārojamu ceļojumu galamērķi (Forbes tās ielikusi 1. vietā topā “The 10 Coolest places to go in 2019”). Azoru salu arhipelāgs ir viens no retajiem galamērķiem, kas nemainīgi ir pirmajās vietās aptaujās par iecienītāko atpūtas vietu. Pasakainā, masu tūrisma nesabojāta daba, elpu aizraujošas ainavas, vietējo iedzīvotāju viesmīlība, tradīciju un kultūras daudzveidība ir galvenie iemesli atzinīgajam vērtējumam.

Azoru salas veido deviņas salas, kas ērtības labad tiek dalītas trīs grupās – Floreša un Korvu rietumos, Grasijoza, Sau Žorža, Faijala, Terseira, Piku centrā, Sau Migela, Santa Maria un mazu salu (precīzāk, neapdzīvotu klinšu) grupa Furmigaš (tulkojumā „skudras”) – austrumos.

Ceļojums piemērots: visiem, kas ilgojas pēc patīkamas gaisa temperatūras, mīl krāšņus un neparastus dabasskatus, masu tūrisma nesabojātu, mierīgu un klusu vidi.

Ceļojuma cena

EUR799

Cenā ietilpst

  • Tiešais lidojums 579 EUR Rīga – Ponta Delgada – Rīga
  • Transfers
  • 3 naktis 3* viesnīcā Vila Nova Hotel (viesnīcas reitings Booking.com 8.6) divvietīgā istabā ar brokastīm