Kāzas un medusmēnesis

Padari savas sapņu kāzas un medusmēnesi par realitāti!

Laulību ceremonija Indijā

Hinduistu tradīcijā laulība ir ne tikai ceremonija, bet tā patiesībā ir sakraments. Tā ir dvēseļu laulība un ne tikai dažiem gadiem vai gadu desmitiem, tā ir laulība vismaz septiņām dzīvēm.
Šo dvēseļu laulību iezīmē kāzu zīmes. Līgavainis un līgava, stāvot viens otram blakus, ņem ne tikai viens otra roku savējā, bet arī viens otra sirdi un viens otra dzīvi savā.

Matemātikā viens plus viens ir vienāds ar divi. Bet garīgajās laulībās viens plus viens ir vienāds viens! Jaunlaulātie vairs nav divi. Viņi ir viens. Viena sirds, viens prāts, viena dvēsele. Viņi ir vienoti Dievam, vienoti mīlestībā un vienoti gaismā. Tradicionālo indiešu kāzu skaistie septiņi soļi simbolizē septiņus svētos zvērestus. Tie ir veltījuma zvēresti, lojalitātes zvēresti,  dievbijības zvēresti un mīlestības zvēresti. Tomēr šie soļi netiek sperti tikai vienu reizi, kāzu dienā. Drīzāk līgavai un līgavainim katru dienu jāsper šos septiņus soļus  – savā prātā un sirdī. Viņiem ir jāatgūst sevi, savu mīlestību un savu dzīvi Dievam un vienam otru, ik dienu, ik mirkli.

Piedāvājam jums šādas kāzas Indijā. Tās var būt izsmalcinātas un lielas, reizēm intīmas un mazas, reizēm reliģiskas, citreiz vienkāršas.

Pirms kāzām ir iespēja iziet arī nedēļas attīrīšanās kursu.

Katra laulība Indijā tiek svētīta no oficiālo varas pārstāvju puses un ar svētās Mātes Dievietes Gangas un svēto Himalaju klātbūtni, kā arī ar visu svēto dievišķo enerģiju, kuri veikuši meditācijas šajā svētajā zemē.

 

Sapņu kāzas Šrilankā

Starp eksotisko kāzu cienītājiem, aizvien lielāku popularitāti, kā galamērķis, iegūst Šrilanka. Jaunie pāri aizvien biežāk dodas uz Šrilanku, lai baudītu burvīgu atpūtu Indijas okeāna krastā un novadītu neaizmirstamu laulību ceremoniju.

Tiek gādāts, lai šis pasākums būtu neaizmirstams gan jaunajam pārim, gan radiem un draugiem. Visas ceremonijas norisinās nacionālajos tērpos un ievērojot vietējās tradīcijas un rituālus. Neatņemama pasākuma daļa ir dejas un ziloņi.

Oficiālājai laulību ceremonija norisinās uz tradicionālā stilā dekorētas speciālas platformas, kas tiek izrotāta ar baltiem vai rozā lotusa ziediem.

 

Mēs sazināsimies ar jums, lai noskaidrotu vēlmes, plānojot un rezervējot visu nepieciešamo tepat Latvijā, Šrilankā, Indijā vai kādā citā “sapņu zemē”, lai šī diena kļūtu neaizmirstama un ar pievienoto vērtību! Tāpat mēs esam gatavas parūpēties par jūsu ideālo medusmēnesi!