Ko saka mūsu klienti

Labi vārdi vairo labus darbus!

Par Jums padomās līdz mazākajai niansei un ieteiks pārbaudītas lietas. Īsāk sakot – mīlu RIA Tours! Bet ja ir jau plāns, ko gribat apskatīt, tad piemeklēs vislabākos variantus to īstenošanai! Esmu kopā RIA Tours bijusi gan Melnkalnē, gan, Taizemē, gan Vācijā, un nu jau arī Francijā, Nicā.

Labrīt visiem, šorīt, stāstot saviem tuvajiem par ceļojumu, par vietējo cilvēku laipnību un dabas krāsainību, birst emociju asaras, viss bija tiešām skaisti. Paldies visiem par burvīgo kopā pavadīto laiku! Biruta

Divi seniori ļoti priecājas par interesantu braucienu un pateicas visiem par jauko kompāniju!

You are the champions my friends! Paldies, Aijai, Aivaram un Larisai par pārliecināšanu braukt – visiem par fantastisko brauciena izdaiļošanu.

Labs ceļojums ir kā labs vīns – ar labu pēcgaršu un šoreiz tā ir izcila. Paldies jaukajiem ceļojuma biedriem un Aijai! Vita Arente

Neaizmirstams piedzīvojums. Noteikti došos vēl kādu reizi uz kādu no lieliskajiem ceļojumiem. Ideāls veids, lai aizmuktu no ikdienas rutīnas. Paldies, Ria Tours!

Liels paldies par lieliski noorganizēto ceļojumu uz Ēģipti! Visu brauciena laiku tika sniegti izsmeļoši un interesanti stāsti par šo maršrutu.
Sirsnīgs paldies Ria Tours!!