Plānojot individuālus ceļojumus, izmantojiet CASHBACK karti!

Sapnis par ceļojumu realizēsies tīkamāk, ja izmantosi Starptautisko lojalitātes programmu, kas veiksmīgi  darbojas jau 47 valstīs un piedāvā plašu un daudzu nozaru partneru klāstu, atbilstoši vēlmēm un gaumei. Ar Cashback World karti lieliski  var ieekonomēt ceļojuma plānošanā un relizēšanā,
Saviem klientiem piedāvājam bezmaksas kartes, kas samazinās mūsu organizēto ceļojumu izmaksas par 2%, summu atgriežot jūsu norādītajā kontā, pēc pakalpojuma izmantošanas.

 1. Tūrisma aģēntūras
  Saņem Cashback World priekšrocības jau pirms došanās ceļā! Mūsu partneru klāstā atradīsi gan tūrisma aģentūras, gan izmitināšanas uzņēmumus, gan ceļojumu apdrošināšanas pakalpojumu sniedzējus.
 2. Viesnīcas
  Dodoties tālākā ceļojumā pirmais par ko iedomājamies ir apmešanās vieta! Būsim godīgi, ja vieta ir izdevīga un atbilst Jūsu vēlmēm, tad tie jau ir 80% no Jūsu ceļojuma veiksmes stāsta! Pie mums atradīsiet visplašāko partneru klāstu ar labākajiem viesnīcu, viesu māju un hosteļu piedāvājumiem jebkurā pasaules malā!
 3. Transporta iespējas
  Parūpējies par transporta iespējām ērti un izdevīgi! Ja personīgo auto atstāj mājās, tad pie mums arī ērti atradīsi sev piemērotāko pārvietošanās risinājumu! Taksometru un auto nomas pakalpojumi ar Cashback, kas gan var būt labāk!
 4. Ceļojot ar auto
  Dodoties ceļā ar personīgo auto īpaši izvērtējam degvielas patēriņu un aptuvenās izmaksas, kā arī auto tehnsiko stāvokli! Uzpildi degvielu pie mūsu partneriem ar Cashback, kā arī par Tavu auto allaž parupēsies mūsu partneru auto servisi! Atrodi sev tuvāko ar Cashback App!
 5. Restorāni un ēdināšana
  Vietējā gastronomija un savu garšas kārpiņu lutināšana! Protams, garda maltīte ir tas, kas spēj uzmundrināt ikvienu! Īpaši, ja tas ir paveikts ar Cashback World!
 6. Sports un aktīvā atpūta
  Esi asu izjūtu piekritējs vai vienkārši patīk sports un aktīvā atpūta? Tad arī šajā gadījumā, mums ir ko Tev piedāvāt! Dodoties uz jebkuru no mūsu sadarbības valstīm vari ērti atrast sev piemērotāko atpūtas veidu, kā arī visu, sev nepieciešamo, ekipējumu!
 7. Sagatavošanās darbi
  Visiem no mums ir pazīstams tas uztraukums, kad ir jāsāk domāt par ceļojumu somas komplektēšanu! Vai ir nepieciešams jauns koferis, apavu pāris, peldkostīms vai kāda jauna pludmales kleita? Mēs tik ļoti vēlamies, lai ikkatrs ceļojums noritētu nevainojami un tādēļ pievēršam īpašu uzmanību sagatavošanās darbiem! Par laimi, mūsu partneru klāstā ir viegli atrast, un, vēl vieglāk, pasūtīt visu – ko sirds kāro!

Ceļo prātīgi un ļauj sev atpūsties ar Cashback World!