35 unikālas paradīzes salas ar elpu aizraujošiem skatiem, palmām, mirdzošām balto smilšu pludmalēm, dzidru, tirkīzzilu ūdeni un hipnotiskiem ritmiem.
Karību jūras salas piedāvā plašas iespējas visdažādākajām atpūtnieku gaumēm. Katra sala atšķiras ar piedāvāto servisu, atpūtas un ekskursiju iespējām, kā arī kopējo valsts ekonomiskās attīstības līmeni un valodu, kādā tur runā.
Karību jūras salas atrodas starp Ziemeļameriku un Dienvidameriku. Senos laikos tās atklāja dažādu valstu jūrasbraucēji, tādējādi dažas no tām joprojām saglabā kolonijas statusu, bet citas ir kļuvušas neatkarīgas.
Eksotiskā daba, kas nodrošina atpūtnieku pieplūdumu, ir viens no galvenajiem ienākumu avotiem. Dažās salās ir labi attīstīta arī rūpniecība un lauksaimniecība. It kā attālums starp visām Karību jūras salām ir relatīvi neliels, tie paši klimatiskie apstākļi un daba, taču ekonomiskā un politiskā attīstība var būt ļoti dažāda. Piemēram, Haiti arī pirms 2010. gada zemestrīces bija viena no Amerikas nabadzīgākajām valstīm, turpretī Barbadosa ir 51. bagātākā valsts pasaulē, savukārt Bahamas ir trešā bagātākā valsts Amerikas kontinentā – tur tūrisma nozarē ir nodarbināti ap 50% no visiem vietējiem iedzīvotājiem, kas nodrošina 60% salas ienākumu.